Neden Online Diyet

Günümüzde online diyetler epey revaçta. Peki insanlar neden online diyet yapmak istiyor? Çünkü artık kimse 20 dakikalık bir diyetisyen kontrolü için onca yol gitmek istemiyor. Ayrıca offline diyet maliyetleri online diyet maliyetlerinden çok daha fazla. Yani online diyetle hem paranız cebinizde kalır hem de diyetiniz hep yanınızda olur.

 

İşte Beslendik diyet hizmetlerinizi ayağınıza, evinize ve hatta cebinize getiriyor!! Beslendik diyetisyeni Dyt. Canberk Çolak’tan online olarak diyet hizmeti satın alarak Beslendik Android uygulaması ile diyetinizi gün boyu cebinizde taşıyabilirsiniz. Böylece diyet listesini kaybetmek gibi bir derdiniz de olmaz. Hem de ücretsiz olarak. Ayrıca mobil uygulama üzerinden diyetisyenle iletişime geçebilir ve sorularınızı anlık olarak sorabilirsiniz. Uyguladığınız diyet çerçevesinde diyetisyeninize sınırsız soru hakkınız vardır. Tabi ki diyet online olduğu için takip seansları da online olmaktadır. Seçeceğiniz diyet paketine göre online görüşme ya da takip sayısı değişebilmektedir. Ama online görüşmelerinizi de cep telefonunuz üzerinden yapabilirsiniz.

 

Beslendik uygulamasının bir diğer önemli özelliği de gün içinde yediklerinizi anlık olarak sisteme ekleyebiliyor  oluşunuz. Bu sayede gün içinde ne yediğinizi, makro besin ögelerini ve toplam kalori miktarını kendiniz de görebilirsiniz. Gün içinde almanız gereken kalori miktarına göre kendi durumunuzu görebilirsiniz.